آزمون تعیین سطح مأموران مالیاتی سال 1396

سازمان امور مالیاتی کشور در خصوص آزمون تعیین سطح کارکنان در سال ۱۳۹۶ اعلام کرد :

 

متقاضان شرکت در آزمون تعیین سطح مأموران مالیاتی سال ۱۳۹۶ می­توانند از تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ با مراجعه به آدرس اینترنتی http://www.taxazmoon96.ir و تکمیل فرم موجود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. در هنگام ثبت نام توجه به نکات ذیل الزامی است:

۱-مهلت ثبت نام آزمون از تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ لغایت ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ تعیین شده است و به ثبت ­نام­ های پس از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۲-چنانچه پس از مهلت ثبت ­نام تغییری در پست سازمانی هر یک از شرکت­ کنندگان ایجاد شود، ملاک پست سازمانی قبلی(زمان ثبت نام آزمون) داوطلب خواهد بود.

۳-مسئولیت صحت و سقم اطلاعات دریافتی از شرکت ­کنندگان بر عهده فرد متقاضی می ­باشد، (به ویژه انطباق پست سازمانی با گروه امتحانی فرد شرکت ­کننده و انطباق منبع سوالات تخصصی انتخاب شده)

۴-هر یک از داوطلبان سطوح ۱ تا ۴ ملزم به انتخاب دو منبع برای سوالات قوانین و مقررات مالیاتی(مشاغل و حقوق، اشخاص حقوقی، املاک، حق تمبر- اتفاقی و ارث، ارزش افزوده) می­ باشند، منبع تخصصی اول با ضریب ۳ و منبع تخصصی دوم با ضریب ۱ در نظر گرفته خواهد شد.

۵-شرکت­ کنندگان در آزمون می ­توانند با استفاده از نشانی training.tax.gov.ir در شبکه داخلی سازمان متبوع به سوالات و منابع آموزشی مرتبط با آزمون تعیین سطح سنوات گذشته موجود در کتابخانه دیجیتال، سامانه یکپارچه آموزش سازمان(ایده) دسترسی داشته باشند.

۶-ثبت نام و شرکت تمامی همکاران رشته ­های شغلی مورد اشاره در آزمون تعیین سطح سال جاری در فرآیند ارتقاء، انتصاب و جابجایی آنان بر اساس روشی که متعاقبا اعلام خواهد شد، موثر بوده و برگزاری آزمون مجدد برای نفرات غایب، امکانپذیر نخواهد بود.

زمان برگزاری آزمون آزمون تعیین سطح کارکنان در سال ۱۳۹۶ چهارم آذر ۱۳۹۶ اعلام شده است.

منبع : سایت سازمان امور مالیاتی کشور

منبع خبر : سایت سازمان امور مالیاتی کشور